Produktu katalogs

Attēls

Apraksts

 C--fakepath-G500Industry D

3MTM G500TM industriālā kombinācija

Nodrošina daudzpusēju un ērtu risinājumu lietotājiem, kam nepieciešama gan sejas, gan dzirdes aizsardzība. Ērti un viegli lietojams risinājums kopā ar citiem 3M drošības produktiem, neietekmējot aisardzības kvalitāti.

Pieres aizsargs nodrošina ventilāciju papildu komfortam, polikarbonāta sejsegs ir pieejams caurspīdīgs un tonēts (No.5) un atbilst lielākajai daļai rūpniecisko pielietojumu prasībām. Sistēmā var integrēt aizsargbrilles (3MTM V6*) un austiņas (P3E).

C--fakepath-G500Forestry D

3MTM G500TM mežsaimniecības kombinācija

Šī ir viegli lietojama sejas aizsardzības sistēma, kurai ir pieejams plašs sejsegu klāsts, kas atbilst vairākām prasībām industriālajā un mežsaimniecības nozarē.

Īpaša uzmanība pievērsta maksimālai redzamībai un paaugstinātam komfortam. Aizsargķiveri var lietot ar dzirdes aizsarglīdzekļiem vai komunikāciju sistēmām.

Pieres aizsargs nodrošina ventilāciju papildu komfortam, nerūsējoša tērauda sietiņa sejsegs atbilst EN 1731 standartam. Sistēmā var integrēt aizsargbrilles (3MTM V6*) un austiņas (P3E).

 C--fakepath-889423 BB 00 FB.EPS 1000

3MTM G2000 aizsargķivere

Pievilcīgs zema profila dizains un lieliska aizsardzība. Ķivere izstrādāta tā, lai varētu pievienot integrētas aizsargbrilles, sejsegu un dzirdes aizsardzības līdzekļus. 

Ķivere ir ventilējama un nodrošina papildu kakla aizsardzību. Ķiverei ir indikators 3MTM UvicatorTM kas norāda, kad ķivere jāmaina. Ķiverei ir arī galvas saite un pieres lente, kā arī piederumu stiprinājumu punkts. Ķiverei ir plakana virsma logotipa vai zīmola uzdrukai.

Ķivere pieejama 7 krāsās ar vai bez sprūdrata fiksatoru.

 g30nuw packshot D

3MTM G3000 aizsargķivere

Ķivere ir izstrādāta kopā ar meža un industriālajiem strādniekiem. Paredzēta izmantošanai bīstamās vidēs ar augstu aizsardzības standartu un maksimālu redzeslauku. 

Ķiverei ir indikators 3MTM UvicatorTM kas norāda, kad ķivere jāmaina. Optimizēta ventilācija ar vairākiem ventilācijas caurumiem. Ķiverei ir noapaļota forma un īss nags, kas paplašina redzeslauku un palīdz izvairīties no aizķeršanās aiz zariem. Ķiverei ir plakana virsma logotipa vai zīmola uzdrukai.

Ķivere pieejama 7 krāsās ar vai bez sprūdrata fiksatoru.

Piesakies un saņem jaunumus e-pastā


 

SIA PC.Green