Produktu katalogs

 Attēls

 Apraksts

 tyvek_800j_clipped_rev_1.png 

Jaunums DuPont™ TYVEK® 800J chemi_gr.gifType3_1.pngType4_1.pngType5_1.pngType6_1.pngradio_gr.gifbio_gr.gifantistat_gr.gif


Aizsargtērps izgatavots no plāna mīksta elpojoša augsta blīvuma polietilēna materiāla.Ķīmiskie aizsargkombinezoni TYVEK® 800J ir paredzēti cilvēku aizsardzībai pret bīstamām vielām vai izstrādājumu un procesu aizsardzībai pret cilvēku darbības rezultātā radīto piesārņojumu.

Aizsargtērpu izmanto darbinieku aizsardzībai no zemas koncentracijas neorganiskām vielām (pat zem spiediena), kā arī tas ir eļļas atgrūdošs.

Ķīmiskais aizsargkombinezons TYVEK® 800J atbilst šādiem standartiem: III kategorijas indivuduālais darba aizsardzības līdzeklis (IAL),3.tips, 4.tips, 5.tips, 6.tips, EN ISO 1149-5 (antistatiskā apstrāde), EN 1073-2 (aizsardzība pret radioaktīva piesārņojuma mikrodaļiņām), EN 14126 (bioloģiskā aizsardzība pret infekciju izraisītājiem).

Kombinezonam ir 3 daļu kapuce, piedurknes ar gumiju, nokausētas šuves labākai aizsardzībai.

Picture1 

DuPont™ TYVEK® Classic Xpert chemi_gr.gifType5_1.pngType6_1.pngradio_gr.gifbio_gr.gifantistat_gr.gif 

Aizsargtērps izgatavots no plāna mīksta elpojoša augsta blīvuma polietilēna materiāla.Ķīmiskie aizsargkombinezoni TYVEK® Classic Xpert ir paredzēti cilvēku aizsardzībai pret bīstamām vielām vai izstrādājumu un procesu aizsardzībai pret cilvēku darbības rezultātā radīto piesārņojumu.

Aizsargtērpu izmanto darbinieku aizsardzībai pret cietvielu daļiņām, kā arī kombinezons nodrošina ierobežotu aizsardzību pret šķidruma uzšļakstīšanos vai no smidzināšanai paredzētiem sķidrumiem.Aizsargtērpam ir antistatiskā apstrāde, gan iekšpusē, gan ārpusē.

Kombinezonam ir 3 daļu kapuce, augsta aizsardzība pret šķidruma šļakstiem, uzlabotas piedurknes un rāvējslēdzējs.Kombinezons nodrošina valkātājam teicamu komfortu, gaisa un tvaikcaurlaidības dēļ.

Ķīmiskais aizsargkombinezons TYVEK® Classic Xpert atbilst šādiem standartiem: III kategorijas indivuduālais darba aizsardzības līdzeklis (IAL), 5.tips, 6.tips, EN ISO 1149-5 (antistatiskā apstrāde, antistatisks no abām pusēm), EN 1073-2 (aizsardzība pret radioaktīva piesārņojuma mikrodaļiņām), EN 14126 (bioloģiskā aizsardzība pret infekciju izraisītājiem).

Krāsas - balts, zaļš un zils.

dupont-tyvek-labo 

DuPont™ TYVEK® Labochemi_gr.gifType5_1.pngType6_1.pngradio_gr.gifbio_gr.gifantistat_gr.gif

Aizsargtērps izgatavots no plāna mīksta elpojoša polietilēna materiāla.Ķīmiskie aizsargkombinezoni TYVEK® Labo paredzēti cilvēku aizsardzībai pret bīstamām vielām vai izstrādājumu un procesu aizsardzībai pret cilvēku darbības rezultātā radīto piesārņojumu.

Aizsargā no cietvielu daļiņām, kā arī ierobežota aizsardzība pret šķidruma uzšļakstīšanos. Antistatisks. Iekšējās šuves (labāk aizsargā produktu). Aizsargkombinzons ir izgatavots kopā ar aizsargzābakiem, kuriem ir speciāls pārklājums pret slīdēšanu.

Kombinezonam ir 3 daļu kapuce, augsta aizsardzība pret šķidruma šļakstiem.

Ķīmiskais aizsargkombinezons TYVEK® Labo atbilst šādiem standartiem: III kategorija, 5.tips, 6.tips, EN ISO 1149-5 (antistatiskā apstrāde, antistatisks no abām pusēm), EN 1073-2 (aizsardzība pret radioaktīva piesārņojuma mikrodaļiņām), EN 14126(bioloģiskā aizsardzība pret infekciju izraisītājiem).

Pamatā aizsargtērps izmantojams kā aizsargapģērbs farmācijā, dažādās laboratorijās, kosmetoloģijā, optikā un elektronikā.

Krāsas - balts.

dupont-tyvek-classic-plus

DuPont™ TYVEK® Classic Plus chemi_gr.gifType4_1.pngType5_1.pngType6_1.pngradio_gr.gifbio_gr.gifantistat_gr.gif

Aizsargtērps izgatavots no plāna mīksta elpojoša polietilēna materiāla.Ķīmiskie aizsargkombinezoni TYVEK® Classic Plus paredzēti cilvēku aizsardzībai pret bīstamām vielām un izstrādājumu vai procesu aizsardzībai pret cilvēku darbības rezultātā radīto piesārņojumu.

Aizsargā no cietvielu daļiņām, kā arī ierobežota aizsardzība pret šķidruma uzšļakstīšanos vai arī aizsardzībai pret intensīvas iedarbības izsmidzinātiem šķidrumiem. Antistatisks. Kombinezonus iespējams pasūtīt arī ar integrētiem aizsargzābakiem.Līdzvērtīga šķidruma aizsardzība gan audumam, gan šuvēm, piedurknes ar gumiju.

Ķīmiskais aizsargkombinezons TYVEK® Classic Plus atbilst šādiem standartiem: III kategorija, 4.tips, 5.tips, 6.tips, EN ISO 1149-5 (antistatiskā apstrāde), EN 1073-2 (aizsardzība pret radioaktīva piesārņojuma mikrodaļiņām), EN 14126 tips 4-B (bioloģiskā aizsardzība pret infekciju izraisītājiem).

Krāsas - balts, zaļš.

dupont-tyvek-dual

DuPont™ TYVEK® Dual chemi_gr.gifType5_1.pngType6_1.pngradio_gr.gifantistat_gr.gif 

Aizsargtērps izgatavots no plāna mīksta elpojoša polietilēna materiāla.Ķīmiskie aizsargkombinezoni TYVEK® Dual paredzēti cilvēku aizsardzībai pret bīstamām vielām un izstrādājumu vai procesu aizsardzībai pret cilvēku darbības rezultātā radīto piesārņojumu.

Aizsargā no cietvielu daļiņām, kā arī ierobežota aizsardzība pret šķidruma uzšļakstīšanos (izņemot muguras daļu). Aizsargtērpa muguras daļa izgatavota no SMS materiāla, kas labāk ļauj materiālam elpot. Antistatisks.

Ķīmiskais aizsargkombinezons TYVEK® Dual atbilst šādiem standartiem: III kategorija, 5.tips, 6.tips, EN ISO 1149-5 (antistatiskā apstrāde), EN 1073-2 (aizsardzība pret radioaktīva piesārņojuma mikrodaļiņām).

Krāsas - balts.

dupont industy

DuPont™ TYVEK® Industry chemi_gr.gifType5_1.pngType6_1.pngradio_gr.gifantistat_gr.gif 

Aizsargtērps izgatavots no plāna mīksta elpojoša polietilēna materiāla.Ķīmiskie aizsargkombinezoni TYVEK® Industry paredzēti cilvēku aizsardzībai pret bīstamām vielām un izstrādājumu vai procesu aizsardzībai pret cilvēku darbības rezultātā radīto piesārņojumu.

Aizsargā no cietvielu daļiņām, kā arī ierobežota aizsardzība pret šķidruma uzšļakstīšanos. Bez kapuces, bet ar apkakli. Iekšējās šuves. Antistatisks.

Ķīmiskais aizsargkombinezons TYVEK® Industry atbilst šādiem standartiem: III kategorija, 5.tips, 6.tips, EN ISO 1149-5 (antistatiskā apstrāde), EN 1073-2 (aizsardzība pret radioaktīva piesārņojuma mikrodaļiņām).

Krāsas - balts

labcoat pl309labcoat pl30npjacket pp33apron-pa30lohood ph30lotyvek-overboot-model-bop0tyvek-overshoe-model-pos0sleeves ps32la

 Piedāvājumā ir dažādi Tyvek aksesuāri. Detalizētu informāciju atradīsiet bukletā!

dupont easysafe

Jaunums DuPontTM Easysafechemi_gr.gifType5_1.pngType6_1.pngantistat_gr.gif


Aizsargtērps Easysafe izgatavots no mīksta jauna polietilēna materiāla, kas ir ļoti mīksts un patīkams valkāšanai.Kombinezonam ir kapuce ar gumiju. Arī potītēm, plaukstas locītavām un viduklim ir iestrādātas gumijas.

Ķīmiskais aizsargkombinezons DuPont Easysafe atbilst šādiem standartiem: III kategorija, 5.tips, 6.tips, EN ISO 1149-5 (antistatiskā apstrāde).

dupont_proshield_basic_clipped_rev_1.png

Jaunums DuPont™ PROSHIELD® BASIC chemi_gr.gifType5_1.pngType6_1.pngradio_gr.gifantistat_gr.gif

Aizsargtērps izgatavots SMS materiāla, kas ļauj kombinezonam elpot. Aizsargkombinezons aizsargā no cietvieļu daļiņām, kā arī tam ir ierobežota aizsardzība pret šķidruma uzšļakstīšanos.

Aizsargkombinezonam ir 2 daļu kapuce ar gumiju, ap piedurknēm, viduklī un potītēm arī ir iestrādāta gumija.Ļoti laba izvēle, lai darbiniekus pasargātu no netīrumiem. Var izmatot gan slimnīcās, gan arī citās jomās strādājošiem.

Ķīmiskais aizsargkombinezons PROSHIELD® Basic atbilst šādiem standartiem: III kategorija, 5.tips, 6.tips, EN ISO 1149-5 (antistatiskā apstrāde), EN 1073-2 (aizsardzība pret radioaktīva piesārņojuma mikrodaļiņām).

Krāsas - balts un zils.

dupont proshield-10

DuPont™ PROSHIELD® 10 chemi_gr.gifType5_1.pngType6_1.pngradio_gr.gifantistat_gr.gif 

Aizsargtērps PROSHIELD® 10 izgatavots no SMS materiāla, kas ļauj tam ļoti labi elpot. Aizsargkombinezons aizsargā no cietvieļu daļiņām, kā arī tam ir ierobežota aizsardzība pret šķidruma uzšļakstīšanos.

Ķīmiskais aizsargkombinezons PROSHIELD® 10 atbilst šādiem standartiem: III kategorija, 5.tips, 6.tips, EN ISO 1149-5 (antistatiskā apstrāde), EN 1073-2 (aizsardzība pret radioaktīva piesārņojuma mikrodaļiņām).

Krāsas - balts un zils.

dupont proshield-30

DuPont™ PROSHIELD® 30chemi_gr.gifType5_1.pngType6_1.pngradio_gr.gifantistat_gr.gif

Aizsargtērps PROSHIELD® 30 izgatavots no laminēta mikroporaina materiāla. Aizsargkombinezons PROSHIELD® 30 pasargā lietotāju no cietvielu daļiņām, kā arī labi atgrūž šķidrumu. Pietiekami izturīgs un elpojošs.

Ķīmiskais aizsargkombinezons PROSHIELD® 30 atbilst šādiem standartiem: III kategorija, 5.tips, 6.tips, EN ISO 1149-5 (antistatiskā apstrāde), EN 1073-2 (aizsardzība pret radioaktīva piesārņojuma mikrodaļiņām).

Krāsas - balts.

    dupont proshield fr

DuPont™ PROSHIELD® FRchemi_gr.gifType5_1.pngType6_1.pngradio_gr.gifantistat_gr.gifen iso 14116

Liesmu aizkavējošs aizsargapģērbs (Index 1). Aizsargkombinezonu PROSHIELD® FR lieto kā virsējo apģērbu liesmu aizkavējošiem apģērbiem (Index 2 un 3). Izgatavots no SMS materiāla, kas ļauj tam labi elpot.Kombinezonam PROSHIELD® FR ir 3 daļu kapuce, tas ir antistatisks gan no iekšpuses, gan ārpuses. Identificējams pēc oranžām strīpām.

Ķīmiskais aizsargkombinezons PROSHIELD® FR atbilst šādiem standartiem: III kategorija, 5.tips, 6.tips, EN ISO 1149-5 (antistatiskā apstrāde), EN 1073-2 (aizsardzība pret radioaktīva piesārņojuma mikrodaļiņām), EN ISO 14116 Index1

Krāsas - balts ar oranžām strīpām.

dupont proshieldproper

DuPont™ PROSHIELD® Proper chemi_gr.gif 

Kombinezons PROSHIELD® Proper ir paredzēts aizsardzībai pret nekaitīgām vielām. Aizsargkombinezons PROSHIELD® Proper ir izgatavots no perforēta polietilēna auduma. Pamatā izmantojams dažādos apkopes un remontdarbos. Antistatisks no iekšpuses (komfortam).

Mazgājams līdz 7 reizēm! Aizsargtērpam ir 2 kabatas.
Krāsas - pelēks.

dupont tychem c                           

DuPont™ TYCHEM®C – dzeltens, modelis CHA5 chemi_gr.gifType3_1.pngType4_1.pngType5_1.pngType6_1.pngradio_gr.gifbio_gr.gifantistat_gr.gif

Pieejams modelis CHA6 ar integrētām zeķēm.

Aizsargtērps izgatavots no viegla un izturīga DuPont™ TYVEK® auduma ar polimēra pārklājumu, blīvumā 83.2g/m2, aizsardzībai pret smalkām daļiņām un neorganiskām vielām, kā arī bioloģiskai aizsardzībai pret infekciju izraisītājiem.

DuPont™ TYCHEM®C ķīmiskais aizsargtērps izmantojams darbam ar koncentrētām neorganiskām ķīmiskām vielām, bīstamu ķīmisku vielu savākšanā, atsārņošanā, naftas produktu un ķīmisku cisternu tīrīšanas darbos, darbos ar bioloģisko un radioaktīvo piesārņojumu.DuPont™ TYCHEM®C aizsargkombinezona kapucē ir iestrādāta elastīga gumija, lai kapuces daļa cieši piekļautos sejas maskai vai respiratoram. Aizsargtērpam ir elastīgas aproces, jostasvieta un potītes daļa, kā arī tas nodrošina aizsardzību pret šķīdumu šļakatām līdz pat 2 bāru stipram spiedienam.

Aizsargtērpam ir lieliska aizsardzība pret koncentrētām neorganiskām vielām un bioloģisko apdraudējumu. DuPont™ TYCHEM®C aizsargkombinezona rāvējslēdzējam ir dubultais pašlīmējošais pārloks, kā arī speciāli nolīmētas un apstrādātas šuves. DuPont™ TYCHEM®C ķīmiskais aizsargtērps ir pieejams arī ar iestrādātiem aizsargzābakiem, un tam iekšpusē ir veikta antistatiskā apstrāde. Aizsargtērpa uzglabāšanas laiks neatvērtā veidā ir 10 gadi.

Aizsardzība:III kategorija, 3.tips, 4.tips, 5.tips, 6.tips,3-B tips EN 14126 (bioloģiskā aizsardzība pret infekciju izraisītājiem),EN 1149-5 (antistatiskā apstrāde),EN 1073-2 (aizsardzība pret radioaktīvo daļiņu piesārņojumu)*nav aizsardzība pret jonizējošo radiāciju/starojumu

Apron tychem c pa30logown tychem c pl50tychem c overbootsleeves tychem c ps32laapron tychem f pa30logown tychem f pl50tychem f overboot

 Piedāvājumā ir dažādi TYCHEM®C un TYCHEM®aksesuāri. Detalizētu informāciju atradīsiet bukletā!

dupont tychem f

DuPont™ TYCHEM®F - pelēks,  modelis CHA5chemi_gr.gifType3_1.pngType4_1.pngType5_1.pngType6_1.pngradio_gr.gifbio_gr.gifantistat_gr.gif

Pieejams modelis CHA6 ar integrētām zeķēm.

DuPont™ TYCHEM®F ķīmiskais aizsargkombinezons – pelēks, modelis CHA5DuPont™ TYCHEM®F aizsargtērps izgatavots no viegla, mehāniski ļoti izturīga auduma (<500g ir aizsargtērpa svars), kas sastāv no patentēta aizsargpārklājuma, laminējot DuPont™ TYVEK® pamataudumu, aizsardzībai pret augsti koncentrētām ķīmiskām organiskām un neorganiskām vielām, kā arī aizsardzībai pret bioloģiskā piesārņojumu un infekciju izraisītājiem.

DuPont™ TYCHEM®F kombinzons  paredzēts izmantošanai visplašākajā jomā - ķīmisko piesārņojumu seku likvidēšanai, toksisku vielu (pat zem spiediena esošu) likvidēšanai, bīstamo atkritumu sanācijai, naftas produktu un kodolatkritumu sanācijai, slimību un katastrofu likvidēšanai, bioloģisko apdraudējumu likvidēšanai, farmācijas rūpniecībā un militāriem pielietojumiem.

DuPont™ TYCHEM®F aizsargkombinezona kapucē ir iestrādāta elastīga gumija, lai kapuces daļa cieši piekļautos sejas maskai vai respiratoram. Aizsargtērpam ir elastīgas gumijas drošības cilpas aizsargtērpa piedurkņu stiprināšanai pie īkšķiem, novēršot piedurkņu uzraušanos.

DuPont™ TYCHEM® F nodrošina aizsardzību pret šķīdumu šļakatām līdz pat 5 bāru stipram spiedienam. Aizsargtērps nodrošina aizsardzību pret koncentrētām neorganiskām un organiskām ķīmiskām vielām. Pārbaudīts uz 422 kaitīgām vielām.

DuPont™ TYCHEM®F aizsargkombinezonam ir pašlīmējošais zodu pārloks ciešai nostiprināšanai pie aizsargmaskas, rāvējslēdzēja dubultais pašlīmējošais pārloks, kā arī speciāli nolīmētas un apstrādātas šuves. DuPont™ TYCHEM®F ķīmiskais aizsargtērps ir pieejams arī ar iestrādātiem aizsargzābakiem, un tam iekšpusē ir veikta antistatiskā apstrāde. Aizsargtērpa uzglabāšanas laiks neatvērtā veidā ir 10 gadi.

DuPont™ TYCHEM®F ķīmiskais aizsargkombinezons ir pieejams arī oranžā krāsā.

Aizsardzība:III kategorija, 3.tips, 4.tips, 5.tips, 6.tips,3-B tips EN 14126 (bioloģiskā aizsardzība pret infekciju izraisītājiem),EN 1149-5 (antistatiskā apstrāde),EN 1073-2 (aizsardzība pret radioaktīvo daļiņu piesārņojumu)*nav aizsardzība pret jonizējošo radiāciju/starojumu  Piesakies un saņem jaunumus e-pastā


 

SIA PC.Green