Produktu katalogs

Attēls

 Apraksts

 6000

3MTM 6000 sērijas pusmaska

Pusmaska kopā ar 3M daļiņu vai tvaiku/gāzu filtriem nodrošina to lietotājiem maksimālu aizsardzības un optimālu komforta līmeni. Mazais svars - 82 grami - ļauj ilgstoši valkāt masku paaugstinātā komfortā. Kopā ar pusmasku var izmantot gan dubultos filtrus, gan saspiesta gaisa padeves sistēmu.

Pieejami 3 korpusa izmēri - mazs, vidējs un liels. Zema profila konstrukcija ļauj izmantot masku kopā ar aizsargbrillēm, austiņām un ausu aizbāžņiem. 

 7500

3MTM 7500 sērijas pusmaska

Pusmaska ir izstrādāta ērtai nēsāšanai, ko nodrošina unikāls galvas siksnu stiprinājums un silikona sejas piekļaušanas vieta. Elpošanas pretestība ir samazināta līdz minimumam, tāpat kā vārsta vibrācija. 

Kopā ar pusmasku var izmantot gan dubultos filtrus, gan saspiesta gaisa padeves sistēmu. Izelpas vārsts ir vērsts uz leju, kas novērš briļļu aizsvīšanu. 

Pieejami 3 korpusa izmēri - mazs, vidējs un liels. Zema profila konstrukcija ļauj izmantot masku kopā ar aizsargbrillēm, austiņām un ausu aizbāžņiem. Maska sver tikai 136 gramus. 

 full face 6k

3MTM 6000 sērijas pilnas sejas maska

Maska ir ļoti praktiska ar savu nelielo svaru - 400 grami - un ar plašu redzes leņķi. Antialerģisks materiāls nodrošina maksimālu komfortu. Izelpas vārsts vērsts uz leju, kas novērš briļļu aizsvīšanu un mitruma, un siltuma uzkrāšanos maskā. 

Kopā ar masku var izmantot gan dubultos filtrus, gan saspiesta gaisa padeves sistēmu. Pieejami 3 korpusa izmēri - mazs, vidējs un liels. Kombinācijā ar masku var lietot 3M dzirdes aizsardzības līdzekļus. 

Piesakies un saņem jaunumus e-pastā


 

SIA PC.Green