Produktu katalogs

raveji  metaliskie raveji raveji 

Spirālveida

Metāliskie

Plastmasas

      STA Grupas rāvējslēdzēju sortiments arī ir ļoti plašs. Mēs plaši sadarbojamies ar komāniju VVK Lietuvā. Šis uzņēmums ražo labas kvalitātes rāvējslēdzjus par ļoti pieņemamām cenām. Sortimentā ir gan spirālveida - 4 mm, 6 mm, 8 mm, gan 6 mm plastmasa (t.s."traktorveida"), gan 6 mm un 8 mm metāliskie. Ja gadījumā mūsu noliktavā ir beigušies klientam nepieciešamais izmērs vai ir nepieciešama kāda specifiska krāsa vai garums, pasūtījumus VVK piegādā 10 darba dienu laikā. Sezonas laikā un metāliskajiem rāvējslēdzējiem piegādes laiks var būt nedaudz garāks.

Metālisko un slēpto rāvējslēdzēju segmentā sadarbojamies ar visiem labi zināmo ražotāju - YKK. Šajā gadījumā klients saņem visaugstāko kvalitāti, bet jārēķinās, ka piegādes laiks metāliskajiem rāvējslēdzejiem var būt 4 nedēļas un pat vairāk. Jāpiebilst, ka STA Grupas noliktavā ir pieprasītākie izmēri YKK slēpto un metālisko rāvējslēdzēju.

 

Pirms pasūtīšanas būs nepieciešams VVK  katalogs 1 un katalogs 2

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 


            

 

Kontakti

E-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Telefons: +371 67143592
Skype: pavels_sta_grupa
Adrese: Zilupes 4A, Rīga, LV-1019, Latvija

Darba laiks: 8:30-17:30 (darba dienās)

Piesakies un saņem jaunumus e-pastā


 

SIA PC.Green