Atgriešanas noteikumi

Preces atgriešana

  1. Saskaņā ar Eiropas normatīviem uz interneta veikala pirkumiem darbojas 14 dienu atteikšanās tiesības. 14 dienu termiņš sākas ar brīdi, kad pasūtītājs ir saņēmis paziņojumu par pasūtījuma nonākšanu pakomātā, kurjera piegādes gadījumā – līdz ar sūtījuma nonākšanu pasūtītāja adresē.
  2. Atpakaļ nododamajam produktam jābūt bez bojājumiem, pilnā komplektācijā, oriģinālajā iepakojumā un nelietotam. Lai izmantotu atteikšanās tiesības, pircējam produkta iepakojums jāatver uzmanīgi, to nesabojājot.
  3. Atteikšanās tiesību izmantošanai pircējam 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas jāuzraksta iesniegums brīvā formā par atteikšanos no preces, norādot pircēja bankas kontu, uz kuru veikt atmaksu. Iesniegums jānosūta uz e-pasta adresi statextile@sta.lv un prece jāatgriež atpakaļ pārdevējam ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc sūtījuma saņemšanas.
  4. Ar preces nodošanu atpakaļ saistītos izdevumus apmaksā pircējs. Saņemot preci un pārbaudot tās stāvokli, pārdevējs pārskaita pircējam par pirkumu samaksāto summu 10 darba dienu laikā.
  5. Ja pēc preces nodošanas atpakaļ izrādās, ka prece neatbilst sākotnējam iepirkšanās stāvoklim, nauda netiek atmaksāta un atpakaļ nodotā prece paliek glabāšanā pie pārdevēja.