Audumi

Lielākā audumu izvēle profesionālam darba apģērbu, aizsargtērpu izgatavošanai un korporatīvā stila izstrādājumiem

Vairāk nekā 200 veidu audumu dažādu veidu darba apģērbu, aizsargapģērbu, specapģērbu, sporta un korporatīvo tērpu ražošanai.
STA Grupa piedāvā plašu audumu izvēli, kas tiek izmantoti multifunkcionāla darba apģērba un specapģērba ražošanā – profesionāļiem, ugunsdzēsējiem, armijas un spēka struktūrām, celtniekiem, medicīnas darbinieku un citu profesiju vajadzībām. Uzņēmums jau ilgstoši sadarbojas ar slaveniem zīmoliem un lielākajiem Eiropas darba apģērba, aizsargapģērba un korporatīvā apģērba audumu ražotājiem, tādiem kā Klopman International, Concordia Textiles, Ariteks, 3M, YKK, Morito, Aplix, un citiem, kas garantē nemainīgi augstu kvalitāti, īsus preču piegādes termiņus un konkurētspējīgas cenas. Mūsu pašu noliktavā ir pieejams daudzums dažādu audumu, kas garantē ātru piegādi Latvija un Eiropā.

Audumu izvēle

Mūsu piedāvājuma klāstā ir jaukta tipa poliestera-kokvilnas vai poliestera-elastāna audumi, kas ir vispopulārākais un praktiskākais audums apģērbu ražošanā. Dažādas sastāva variācijas ļauj izvēlēties biezāku, izturīgāku vai elastīgāku audumu, piemeklējot optimālo variantu uzņēmuma darbības specifikai.
Audumu sortimentā ir arī dabīgie vilnas, lina un kokvilnas materiāli, dažādi audumi mēbeļu apdarei, ādas imitācijas un džinsa audumi, ka arī specializētie ugunsdrošie, pārklātie un mitrumizturīgie membrāntipa audumi, kas aizsargā pret liesmu, slapjuma, eļļas, tauku vai citu ārkārtējas vides ietekmi. Klienti ir īpaši iecienījuši Klopman International un Concordia Textiles ražotos audumus, kas ir ilgtspējīgi un izceļas ar nevainojamu kvalitāti.
Piedāvājam arī augsti kvalitatīvus viskozes un poliestera oderaudumus ar antistatiskām īpašībām, kas būs piemēroti gan darba apģērbiem, gan ikdienas apģērba oderējumam – mēteļiem, jakām, kleitām.

Vispārdotākie

Visi ražotie audumi ir augstas kvalitātes, paredzēti industriālajai mazgāšanai, izturīgi un arī ērti valkātājiem.